22.2.12

Güzel bir günden kareler....


Dün hava güzel olunca evdeki işleri bırakıp attım kendimi sokağa.... Kuzenle birlikte Bahariye'den başladık yürümeğe, dükkanlara baka baka Moda'ya kadar çıktık. Kadıköy'ü, Moda'yı çok seviyorum. Ruhumun buraya ait olduğunu hissediyorum. Belki de bir çok şeyi bir arada bulmamdandır belkide sokaklardaki enerjidendir... Kim bilir?...
Bu arada fotoğraflar daha çok dostlarımıza ait, şimdiden belirteyim...
Dönüşte de Sürreya Operasında ücretsiz Fuaye konseri vardı, güzel bir dinleti oldu bizim için. Helede benim gibi klasik müzik seviyorsanız, helede sözsüzse :))) Piyona, Keman ve Viyolonsel üçlü ses harikaydı. Çalan kişilerinde emeklerine ve çalan ellerine sağlık...
Gittiğimiz etkinlikte çalan kişileri anmadan olmaz değil mi?
ŞOSTAKOVİÇ İLE BİR AKŞAMÜSTÜ fuaye konseri : Bilkent Piyanolu Üçlü: İrina NİKOTİNA, keman; Yiğit ÜLGEN, viyolonsel; Elif ÖNAL, piyano 

Ve beklenen fotoğraflar aşağıdadır... :))))))) Müjde Ablacım kuzenimde senin gibi tam bir kadi severdir, gerçi diğer canlıları da seviyor ama kedilere olan düşkünlüğü bir başka... Senin için bol bol kedi fotoğrafları çektim. :))
14 yorum:

 1. çok keyifli ve dolu dolu bir gün geçirmissin görünüyor. Ne güzel. Imrendim inan oturduğum yerden :)

  YanıtlaSil
 2. Bak bak doyamadım resimlere, ben İstanbul'dayken Kadıköy, Bahariye Moda'da tramvay yoktu..o da gelmiş ilk gözüme çarpan değişiklik oldu, kuzenin sağolsun elinde poşetle kedişleri doyuruyor galiba:)ne kadar çok kedi vardı kayalıkların üzerinde ..hepsi de çok güzeldiler, acaba kuzenin benim sarmanı ister mi? İsterse valla sepete koyup getirir teslim eder dönerim..ama kendi kedisi vardır sanırım..
  çok iyi yapmışsın, bol oksijen, temiz hava, yürüyüş ve harika resimler..sevgiler

  YanıtlaSil
 3. oooh misss gibi :) çok güzel tadını çıkarmışsınız hem havanın hem de kadıköy'ün.

  ben de çok severim kadıköy'ü.sık sık da giderim.eskiden neredeyse kadıköy'den çıkmazdım ama son zamanlarda bir aişgale dilmişlik var.kalabalığından tadına varamıyorum :(

  YanıtlaSil
 4. Pırıl pırıl bir gün, şahane fotoğraflar. Burada sis var, sayende içim açıldı. Konserde bulunmayı da ne çok isterdim :) Sevgilerimle canım benim :)

  YanıtlaSil
 5. "ben" tarafından mimlendin.
  :)

  YanıtlaSil
 6. Resimlere bayıldım bak bak doyamadım bir daha bir daha baktım resmen :)
  Moda sahili ve iskelesi beni benden aldı..zaten profil resmim de benim oradan :))
  moda'da gitmeyi en çok sevdiğim yer Barış Manço müzesi..inş bu mayıs veya haziran gibi gelebilirsem yine soluğu orada alırım gibi geliyor :)

  YanıtlaSil
 7. Hepinize teşekkür ederim güzel yorumlarınız için.
  Müjde Ablacım, kuzenimin evinde şuan 2 tane kedisi var, mecbur kalmadıkça şuan 3.bir kedi almıyor. Çünkü yeni 2 tane kedisi vefat etti. Yoksa seve seve alırdı.

  @Firari Yolcu gel beraber gezelim.

  @Okuryazar nane şekeri ne güzel gelmen Kadıköy'e. Bir gün ayarlayalım birlikte gezelim. :)

  @Iroshun Guncesi; yazın geldiğinde beklerim. Barış Manço Müzesini bende severim ama sık sık gitmiyorum. :)

  YanıtlaSil
 8. Güzel bir gün, fotoğraflara hızlıca bakıp geçtim, çocukluktan kalma kedi fobisi var bende :( Bakarken bile rahatsız oluyorum maalesef.
  Müzik kaliteli ellerden çıkınca nasıl güzel bir keyif değil mi?
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 9. ne güzel bir günmüş,fotolarda süper çok özendim bende bugünçıkıyorum:)

  YanıtlaSil
 10. ne güzel bir gün geçirmişsiniz? resimlere bayıldım ,istanbul'u seviyorum yaa,hani pek gezmesemde güzel şehir .
  (not ; kırmızı çanta süperr)

  YanıtlaSil
 11. @İlnur teşekkür ederim. Kesinlikle kaliteli müzik kendini belli ediyor. Kedi fobisi...bende de vardı, kuzenim ve yengem sayesinde yendik. Hatta annemde bu korkusunu yendi. :)

  @anne eli gibi teşekkür ederim ve senden de fotoğraf bekliyoruz... :)))

  @otuzundan sonra sağol. Bende çok beğeniyorum bu çantamı :)))

  YanıtlaSil
 12. Gülşah ben de Moda'ya sık giderim , çay bahçesinde oturur , sahilde yürüyüş yapar , resimdeki iskelede ki Belediye'nin yerinde kahvaltı ederim , manzarası çok güzeldir . Fotoğraflara bakınca ben de yanınızdaymışım gibi hissettim , teşekkürler , sevgiler.

  YanıtlaSil
 13. @Zeynep bende teşekkür ederim. Bir gün sende gelirsin yanımıza... :)))) Bende çok seviyorum Moda'yı, havasını... manzarasını...:))

  YanıtlaSil