29.6.15

Evlilik yıldönümü , yeni kitaplar...

Bugün kocişle evliliğimizin 6.yılını bitirdik. Daha nice yıllarımız olur inşallah el ele kol kola göz göze. ☺
Artık aynı evde üç kişiyiz ve hep dilimizde Umayı'ın yaptıkları. Konuya önce kendimizden, geçmişten başlıyoruz sonra hop konu kızzçemize geliyor.  Derlerdi de doğruymuş. Evladın olunca öncelik herşeyde olduğu gibi konuşmalarda da onda oluyor. Şikayetçi değiliz çok şükür.
Hem ramazan olması hemde Umay'ın daha küçük olması sebebi ile evdeydik bu yıldönümümüzde. Seneye Allah Kerim....
Günün anlam  ve önemi dışında  hava yağmurlu olacak diye plan yapmamıştık. Ama gel gör ki bugün hava mis miss. Bizde akşam üzeri kızı parka götürdük. Bizede hava almak iyi geldi. yoksa başka türlü zaman geçmek bilmiyor devamlı evde olunca.
Kitaplardan Ahmet Ümit serisine devam. Sultanı Öldürmek kitabını okuyorum, birde uzun zamandır ookumak istediğim bir kitap vardı: "Dağın Ardına Bakmak/Bejan Matur"  kitabına başladım. Dönüşümlü okuyorum.
Yeni ganimetlerimden bahsetmeden olmaz blog. Bilenler biliyordur,  Cuma günleri Kadıköy Salı Pazarından yine pazar kuruluyor. Yiyecek de var ama çoğunlukla ikinci el eşyalar, giyimler,  vs... Aklınıza ne gelirse var Bende birkaç kitap aldım hemde tanesi 2,00 TL'den. Allah'ım kitap alınca bir mutlu oluyorum ki anlatamam sizlere.
Böyle işte blog bir pazar günü daha bitti,  yeni bir haftaya başlamaya saatler kaldı. Herkese iyi haftalar.

4 yorum:

  1. Beraberce mutlu, sağlıklı bir ömür geçirmenizi dilerim Gülşah'cım.Nice senelere...

    YanıtlaSil
  2. Gülşah 'çığım ömür boyu huzurlu ,neşeli, mutluluk dolu olun ....

    YanıtlaSil
  3. Teşekkür ederim Neslihan'cım aminnnnnn inşallah. :)

    YanıtlaSil