11.3.12

The Muppets

Keyifle izledik The Muppets filmini. Ben daha önceki serisini izlemedim ama bu son film iyiydi. Kukla dahi olsalar bir takım duygular güzel yansıtılmış. Renkli, bol ünlü oyuncunun olduğu bir filmdi. Ve " hayat neşeli bir şarkı sanırım, varsa yanında paylaşacak biri" sloganı da aklımda kalanlardan....

Vizyon tarihi: 17 Şubat 2012


Oyuncular: Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, devamı...


uzun metrajlı film ABD . Tür: Komedi , Animasyon , Aile
Süre: 103 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: UIP Türkiye

Özet: 3 kukla delisi arkadaş Walter, Gary ve Mary tatil için Los Angeles'a giderler. Burada tesadüf eseri petrol zengini Tex Richman'ın yeni keşfettiği petrol kaynağına ulaşmak ve sondaj yapmak için Kukla Tiyatrosu'nu yıkacağını öğrenirler. Şimdi kukla tiyatrosunu kurtarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir. Zira Kukla Kermit arkadaşlarını yeniden bir araya getirerek ihtiyaçları olan 10 milyon doları toplamak için ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’nı düzenler.

Çünkü Fozzie, Reno kentinde 'Moopets' adıyla bilinen bir ‘tribute’ grubunda sahne alırken, Miss Piggy Vogue Paris'te 'büyük beden' moda editörü olarak hayatını kazanmaktadır. Hayvan, öfkesini kontrol altına almak için Santa Barbara'da bir klinikte tedavidedir ve Gonzo da tesisatçılık yapmaktadır.

Yönetmenliğini, Flight of the Conchords televizyon dizisinin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni olarak tanıdığımız James Bobin'in üstlendiği filmde, sevimli kuklaların yanı sıra baş rolleri How I Met Your Mother ile yıldızı parlayan Jason Segel, en son Dövüşçü filminde seyrettiğimiz güzel aktrist Amy Adams ve Chris Cooper paylaşıyorlar. Efsane kuklaların son sinema filmi The Muppets, Türkiye'de 17 Şubat 2012'de gösterime girecek.
6 yorum:

 1. Aa ayol bunlar yıllar önce televizyonda vardı:))çok sevimliydiler..kurbağa Kermit, bayan Piggy..bir de o ihtiyar adamlar hiçbir şeyi beğenmezlerdi:))))beni geçmişe götürdün:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) Hala beğenmiyorlar bir şeyi ihtiyar adamlar ablacım. :))))
   Keyifliydi, izle derim.

   Sil
 2. Susam Sokağı'dan aşinayız :) göresim geldiii :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Susam Sokağı favorimdiiii :)))) gör tabiii şeker.

   Sil
 3. Biz ne zaman izleriz bilmem, buradaki sinemaya gelmedi. Geldiği zaman kızlarla izlemek gerek :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah gelirde izlersiniz olmadı netten izleyin derim. :)

   Sil