15.4.13

Film,Sefiller, yarım bırakılan kitap....

Herkese iyi akşamlar. Dün akşam harika bir müzikal film seyrettim. Daha önce "annem mahsustan" bloğunda gördüğüm Sefiller filmini izledim. Ve çook keyif aldım. Tabi konusu dramdı ama sevdiğim oyuncuların müzikalini izlemek ayrı bir keyifti.
İzlemediyseniz izleyin derim.
Lale Abla'dan ve Leylak Dalı bloglarından da not aldığım filmler var sıra da onlarda var. Bazen tüm gün film izleyesim geliyor. 2-3 tane izliyorum gerçi aralarda gün boyu. İyi geliyor.

Bu arada okuduğum "Bir Yumak Mutluluk" kitabını yarım bıraktım çünkü gitmedi, ilerlemedi sayfalar. Tamam ilk kitabı bir günde okudum ama serinin devamı aynı sözcüklerle devam edince çok sıkıldım. Anladım ki bu tarz kitapların birincilerini okumalıyım ara kitap olarak.

Bende elimde ki başka kitaba başladım. 
Sizde ne var ne yok? Nasıl başladı haftanız?

4 yorum:

 1. Gülşahcığım, filmi bende izledim. Çok beğendim. Gerçekten izlemeyen kalmasın derim.
  Bir Yumak Mutluluk" serisinin ilk kitabını bir kampanyada almıştım. Yorumlardan o serinin vasata olduğunu çok duyunca okumadan o seriden soğudum diyebilirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani çok sevenleri var ve ben onlara saygısızlık etmek istemem ama kitabın bu kadar çok satması tamamen reklamdan diye düşünüyorum yada az okuyan bir toplum olduğumuzdan beğenildi. Çünkü diğer serilerinin birkaç sayfasına baktım okudum hep öncekinin aynısı. Sadece yeni kahramanlar eklenmiş........
   Okumamak bir kayıp değil diye düşünüyorum kendimce Eral.
   İyi haftalar.

   Sil
 2. kim ne derse desin o kitapları sattıran kapakları:))Az kaldı ben de alıyordum...

  Sefilleri izlemedim,eski versiyonlarını izlemiştim.

  İyi haftalar Gülşahcım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sağol Lale Abla, sizede iyi haftalar.
   İyi ki iyi ki almamışsın...

   Sil